Pokoje gościnne w okolicy Zęba

Podhale jest niezwykle atrakcyjnym regionem w Polsce – cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób kochających góry. Chętnie odwiedzają oni Ząb, czyli najwyżej położoną wieś w Polsce. Niezwykłe widoki przyciągają turystów z całego kraju, którzy chcą spędzić tu kilka dni. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty – proponujemy noclegi w doskonale wyposażonych kwaterach prywatnych znajdujących się zaledwie 13 km od Zębu.

Poczuj góralski klimat w naszych pokojach gościnnych

Nasz pensjonat będzie doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na tym, by cały czas czuć góralską atmosferę. Kwatery wykończone są drewnianą boazerią i znajdują się w nich ręcznie robione przez gospodynię obiektu tkaniny – tworzy to wyjątkowy, charakterystyczny dla Podhala nastrój. Co więcej, z okien pokoi można podziwiać piękne szczyty Tatr i Gorców. Dysponujemy kwaterami 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowymi, a także 4-osobowym apartamentem o podwyższonym standardzie. W pensjonacie znajduje się stół bilardowy, poza tym dysponujemy zadaszonym grillem, a także letnią altanką.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, przygotowaliśmy ofertę z wyżywieniem – śniadaniem i/lub obiadokolacją. Wybierając tę opcję noclegu, można liczyć na wypoczynek bez konieczności planowania oraz przygotowywania posiłków. Serwowane przez nas jedzenie jest smaczne, a także daje siłę na eksplorowanie okolicy.

 

Wczasy w okolicach Zębu – co zobaczyć?

Na Podhalu nie brakuje atrakcji – zimą to świetne miejsce do uprawiania sportów zimowych, a wiosną, latem czy wczesną jesienią sprawdza się jako teren do wędrówek po górskich szlakach. Warto pamiętać, że przez Ząb przebiega słynny Szlak Papieski. Ponadto w okolicy nie brakuje atrakcji, np. istnieje możliwość odwiedzenia obiektów geotermalnych.

Wszystkich, którzy planują wczasy w okolicach miejscowości Ząb, zachęcamy do skorzystania z oferty noclegów „U Tosi”. Nasze pokoje gościnne czekają właśnie na Was!