Wypoczynek w okolicy Małym Cichym

Noclegi w Małym Cichym cieszą się popularnością wśród turystów i nic w tym dziwnego. Wieś ta znajduje się nie tylko nieopodal górskich szlaków, ale również blisko stoku. Przyciąga więc szczególnie zimą, podczas sezonu na narty. Miejscowość ta posiada wyjątkowo góralski klimat, co widać zarówno po architekturze, jak i kulturze: licznych wydarzeniach oraz wspaniałej, lokalnej kuchni! Nasz gościniec znajduje się w okolicach tej wyjątkowej wsi i oferuje komfortowe pokoje do wynajęcia. Zainteresowany?

Noclegi z wyżywieniem w Małym Cichym!

Oczywiście nie mogło u nas zabraknąć możliwości noclegów z wyżywieniem. Nieważne, czy wybierasz się na szlak, podziwiać piękne Tatry, czy chcesz skorzystać ze stoku – odpowiedni posiłek to podstawa. Dbamy o to, by brzuchy naszych gości pełne były pysznego, regionalnego jedzenia, a oni – gotowi do całodniowych aktywności! Kwatery z wyżywieniem pozwolą Ci nie martwić się głodem i w pełni korzystać z wypoczynku na Podhalu.

Prawdziwie góralskie prywatne kwatery

Nasze pokoje gościnne w pobliżu Małego Cichego nie tylko zapewnią Ci komfortowy wypoczynek po pełnym przygód dniu w górach lub na stoku, ale też wprowadzą w wyjątkowy klimat Podhala. Piękne obrusy, poduszki czy zawieszone na ścianie dekoracje nawiązują do lokalnego folkloru. To prawdziwie góralskie kwatery prywatne. Dostępne są sypialnie 2-, 3-, 4-, i 5-osobowe, a także luksusowy apartament 4-osobowy. Mile widziane są zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi. Zapewnij sobie komfortowy wypoczynek w pobliżu wsi pełnej podhalańskich tradycji.

 

Kwatery blisko stoku – aktywny wypoczynek w zasięgu ręki!

Nocleg przy stoku zdecydowanie ułatwi zimowe przygody na nartach. Możliwość szybkiego transportu na wyciąg oraz powrotu z niego daje duże pole do manewru, zarówno pod kątem aktywnego spędzania czasu, jak i odpoczynku. Dostanie się od nas na sławną Stacje Narciarską Małe Ciche nie zajmie Ci długo, a na miejscu możesz wypożyczyć cały potrzebny sprzęt. Wiedząc zaś, że Twoja kwatera znajduje się blisko stoku, możesz zaplanować czas tak, aby maksymalnie wypełnić go zimowymi sportami. Nocleg przy wyciągu to idealne rozwiązanie na aktywne wczasy – zarezerwuj więc termin!

Szlaki turystyczne w pobliżu Małego Cichego

Częstym powodem, dla którego wybierane są właśnie kwatery w Małym Cichym, jest niewielka odległość od licznych szlaków turystycznych. Łatwo można stąd dotrzeć m.in. na Palenicę Białczańską, Wierch Poroniec, Murowaniec bądź Orlą Perć. Na wycieczki w otoczeniu pięknych krajobrazów można wybrać się zarówno pieszo, jak i rowerem.

Małe Ciche to idealne miejsce na aktywny wypoczynek! Zapraszamy do rezerwacji noclegów przy wyciągu w naszych kwaterach nieopodal tej urokliwej wsi. Zapewnimy Ci komfort w prawdziwie góralskim stylu.