Api-inhalacje

SEN NA ULACH W GÓRACH!

Zapraszamy Państwa do zwiedzenia naszego api-domku, „BeeDream”, który się znajduje na łące za domem

Jedyna taka atrakcja na całym Podhalu!

Czym jest ten api-domek?

Api-domek (od łacińskiego słowa „apis” oznaczającego pszczołę) to jest drewniany domek, który posiada 8 uli z pszczołami. Łączna ilość pszczół wynosi ponad 300 tys.!

Na czym polega pobyt w domku?

1 bądź 2 osoby mogą sie rozgościć w środku na 2 drewnianych leżankach. W czasie pobytu w apidomku należy zająć pozycję leżącą i po prostu odpoczywać, oddychając pszczelim powietrzem (można również siedzieć). PSZCZÓŁKI NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI DOSTAĆ SIĘ DO ŚRODKA, więc na spokojnie 

Api-inhalacje polegają właśnie na wdychaniu powietrza z uli pszczelich, które wydostaje się z nich do wnętrza pomieszczenia, w którym przebywa człowiek. Powietrze pochodzące z ula pozbawione jest bakterii, wirusów i chorobotwórczych grzybów. Dodatkowym atutem jest możliwość przebywania w otoczeniu tak dużej ilości pszczół, gdzie wyzwala się korzystna dla człowieka energia, a powietrze jest zjonizowane. Metoda ta wykorzystuje wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia i obserwacji – jedności człowieka i przyrody. Potwierdzono, że energia, którą wytwarzają pszczoły jest identyczna z energią emitowaną przez człowieka. Kontakt człowieka z taką energią, wspomaga wzrost sił życiowych, wpływa na zmniejszenie odczuwalnego zmęczenia. Nieodczuwalne dla człowieka wibracje, które powstają w ulu, korzystnie oddziałują nie tylko na ogólny stan organizmu, ale również na tempo przemian materii. Z kolei woń naturalnego miodu, propolisu, wosku, pyłku pszczelego ma dobroczynny wpływ na praktycznie wszystkie układy narządowe człowieka: centralny układ nerwowy, oddechowy, sercowo-naczyniowy. Szybko zauważalnym efektem jest zdecydowana poprawa jakości snu.

Jakie są najbardziej popularne wskazania do zastosowania api-domku:

  • bezsenność, choroby układu nerwowego,
  • syndrom,
  • choroby układu moczowego,
  • choroby serca,
  • choroby układu oddechowego oraz alergie,
  • chroniczny ból głowy, częste migreny,
  • stany depresji, ciągłego zmęczenia i stres; osłabienie układu odpornościowego,
  • profilaktyka wspomagania leczenia wielu innych chorób.

Korzyść płynąca z danego rodzaju obcowania z pszczołami jest udowodniona poprzez badania naukowe Instytutu Badawczego miasta Zaporoża (Ukraina).

Już po pierwszym seansie inhalacyjnym odczuwa się polepszenie stanu fizycznego i psychicznego oraz przypływ sił witalnych!

Oferta:

Oferujemy pogodzinowy (24/7) wynajem domku z pszczołami (zelecane jest 2h dziennie). Jest też możliwość nocowania w domku.

Cennik: za 1h (1 osoba)= 30 zł; za 1h (2 osoby)= 50 zł. Dla dzieci -5 zł od ceny standardowej za 1h.

Nocowanie w domku: 100 zł. Płatność TYLKO gotówką bądź przelewem bankowym na konto.

Jak się przygotować do wizyty: przed pobytem w api-domku należy wziąć prysznic, nie korzystać z perfumów oraz nie być po spożyciu alkoholu. Prosimy się ubrać w odzież z tkanin naturalnych oraz zabrać ze sobą kocyk (jeśli jest taka możliwość) 

Dane kontaktowe: tel.: +48576070469 Ivan

e-mail: ibendeberia@gmail.com